Co nabízíme? přijedeme přímo k Vám domů, tam, kde je Váš mazlíček zvyklý


Dlouhodobá hlídání psů i koček

Postaráme se o Vašeho psího / kočičího parťáka, když jedete na dovolenou a nemůžete ho vzít s sebou. Ať už Vás čeká jen víkendová pracovní cesta, nebo dlouhodobý pobyt mimo domov. Jsme tu, abychom se o Vašeho mazla postarali v domácím prostředí beze stresu.


Venčení, školkování a krátkodobá hlídání psů

Čeká vás v práci 12ti hodinová směna? Přijedeme až k Vám domů a pejska vyvenčíme, nakrmíme, podrbeme. Nebo naopak: vyzvedeme si ho hned ráno a až se budete vracet, bude připravený a unavený a zavezeme Vám ho zpět domů nebo rovnou do práce 😉

Pravidelná hlídání či venčení nejsou překážkou.

Spolu s Vámi sestavíme na míru plán venčeni, aktivit a socializace dle fyziologických potřeb Vašeho psa.


Návštěvy koček (případně jiných drobných domácích mazlíčků)

Kočičky obzvlášť uvítají, pokud v době Vaší nepřítomnosti jejich sluha dojede až za nimi domů a obslouží je. Kočičky lze navštěvovat jednou, ale samozřejmě i vícekrát za den, záleží jen na tom, jak je Vaše kočka společenská. Základní poskytovanou službou je výměna vody, nakrmení, vyčíštění záchůdků a mazlení. U dlouhosrstých koček zvládneme i pravidelné vyčesávání.

V případě potřeby se postaráme i o drobného hlodavce, rybičky či papoušky obývající stejnou domácnost. Nakrmíme, vyměníme vodu a vyčistíme podestýlku dle vzájemné dohody.